Zima a jaro

ZIMA A JARO

Zima, Jaro, prostě pořád dokolečka. Tak tentokrát byla zima dlouhá, studená a mooooooooc zasněžená. Vůbec se mi nelíbila! Dostal jsem novou vestičku, ale raději bych byl, kdybych vůbec do té zimy nemusel a mohl si pěkně hrát v domečku. Ale ven musím! To potom chodím opatrně, abych se moc neurousal, ale většinou se stejně vrátím do domečku jako čuník, jak říká panička. Tak musím do vany, potom do ručníku, no samé příšerné zbytečnosti. Kousací bambule je hned taky mokrá a studená a hrozně špatně se nosí. Ale jen tak jí stejně nedám.

Doma není nic nového, všichni se těšíme na jaro, sluníčko, teplíčko, co nejdříve zahodit svetříčky a bundičky a hurá, zase řádit na zahrádku.

 

Jaro přišlo později, už jsem myslel, že na nás sluníčko zapomnělo. Jsem už pořádně zarostlý a Jana slibuje, že až se oteplí, zase shodím kožíšek. A stalo se. Tentokrát jsme dokonce jeli za další paní kadeřnici a ta měla doma hned několik jorečků. Jenže jsme neměli na nějaké kámošení a hry moc čas. Šup, šup byl jsem na stole a za chviličku jsem byl jako holátko, dokonce i drápky jsem měl kratší a zoubky vyčištěné. K těm mým zoubkům, myslím, že s nimi není něco v pořádku. Občas mě pobolívají, Jana mi taky čas od času kouká do pusinky a smutně kroutí hlavou. A panička mi je stále čistí a čistí. Ale teď je mám běloučké, tak snad bude vše v pořádku.

Pomaličku zase začínáme chodit na dlouhé procházky a potkávat řadu kamarádů. Teda, Jimánkových kamarádů a těm já se raději vyhýbám. A nebo je v případě nutnosti zuřivě zaháním. I když se musím přiznat, poslední dobou se začínám trošku víc kamarádit a taky si občas i pohraju s jinými psy. Ale jen v mé velikosti.A že jich v parku běhá! Když si s nimi hraje Jimi, možná na tom něco bude. Ale nesmí být moc hrrrrrr a úplně nejlepší je, když je to psí slečna. Dokonce se mi stalo, že jsem musel upustit svojí bambuli a jít se pořádně seznámit.

15.04.2011 09:29:00
nackinsn55

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2828 | 28%)
Ne (2469 | 24%)

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one