To jsme my :-D

Vítám zde všechny, co mají rádi pejsky (i některé kočičky) a taky se rádi zasmějí. Protože můj život je velikánská legrace.

Teď už jsem skoro dospělý pes, ale pokud vás zajímají podrobnosti z mého dětství, mládí a dospívání a také všechna dobrodružství a poznatky, která s tomu vztahují, tak ať nahlédne do kapitoly – můj deníček.

Jak jsem napsal, jmenuji se Jurášek, ale říkají mi různě. Nejčastěji Jurinku, Jurdo, Jurísku, ale také Jurine nebo Juráši. To když třeba čuchám a čuchám a neslyším a neslyším. A když o mě mluví, tak občas zaslechnu něco jako Racochejl, Hubeňourek, Blízátko, Prďousek nebou Prďolín. No nejsou to úžasná oslovení?

A ještě jsem si taky vysloužil dvě přezdívky:

Poděs - to proto, že v mém okolí je tolik nebezpečných věcí, na které musím štěkotem upozornit, tolik zvířat, která musím zahnat, vůbec nechápu, jak to mohli moji páníčci beze mne všechno vydržet. 

Pes vítací - to mluví samo za sebe. Prostě rád vítám. A taky jsem rád vítaný. Je přece tolik lidí, které musím přivítat, olízat, nechat se pohladit a podrbat. Ale nejlépe vítám u nás doma, venku jsem opatrnější, přece jeden nikdy neví, na koho narazí.

Narodil jsem se 30.6.2006 a bydlím na se svými páníčky na samém krajíčku Prahy. Máme tu pole i les a kdybych občas necestoval metrem, tak ani nevím, že bydlím ve městě.

Jurášek

Jurášek

Spolu

Spolu

Jimánek

Jimánek

24.05.2013 15:46:34
nackinsn55

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2828 | 28%)
Ne (2469 | 24%)

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one